Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи дієвої демократії - Крок 2

Дата: 20.03.2024 16:16

20 березня 2024 року в Залуквянському ліцеї імені Іванни Блажкевич відбувся онлайн-семінар в рамках Швейцарсько-українського проєкту "DECIDE – Децентралізація для розвитку демократичної освіти" з членами робочої групи з розроблення Стратегії розвитку закладу освіти.
    Менторський супровід надавали Ольга Нижник, Ірина Бондар та Оксана Марковецька з ІФОІППО. У роботі також взяла участь головна спеціалістка відділу освіти Галицької міської ради  Галина Кашуба.
      На першій сесії (Крок 2 - ціль 2) було представлено профіль закладу освіти за 4 напрямками та результати опитування учасників освітнього процесу за 14 темами "Школа дієвої демократії".
   Зустріч була продуктивною, та попереду — багато роботи. У складні моменти важливо мати сильну команду, що спроможна подолати будь-які труднощі. І у нас вона є!

#DECIDE  #DOCCU  #ШколаДієвоїДемократії