2022-2023 навчальний рік

З 10 по 14 жовтня 2022 року Залуквянський ліцей імені Іванни Блажкевич тимчасово організовує навчання здобувачів освіти  з використанням технологій дистанційного навчання!!!

*************************

До уваги учителів

Як організувати дистанційне навчання

До уваги учнів

«Всеукраїнська школа онлайн», партнером якого стала «Освіторія», розпочинає  свої трансляції о 10:00 на українських телеканалах, які надали ефірний час, а також на YouTube-каналі МОН.

З вівторка, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів усіх класів. Абсолютно всі заняття можна переглянути у будь-який час на YouTube МОН.

Уроки для 5-11 класів транслюються у ПН-ПТ з 10:00, а для 1-4 класів – з 9:00 у ВТ та ЧТ.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

Ви можете одразу перейти на потрібний вам список відтворення – для вашої зручності всі уроки розсортовані за класами:

Уся інформація про Всеукраїнську школу онлайн збирається та оновлюється за посиланням: bit.ly/2XT6BlA.

Всеукраїнська школа онлайн транслюватиме уроки до 12 червня включно – це необхідно, щоб повноцінно вичитати для учнів програму від початку і до кінця карантину. Цей ресурс допоможе дітям закріпити знання навіть після закінчення навчання.