Шановні батьки!Конференція 23.09.2018.

Дата: 20.09.2018 15:22

Шановні батьки!

Сьогодні, коли здійснюється реформа системи освіти України, як ніколи потрібна тісна співпраця учасників освітнього процесу, передовсім вчителів, батьків, учнів. Від тих рішень, які ми ухвалимо зараз,  залежить якою буде наша школа у найближчі 5-10 років: чи буде вона розвиватися як середня школа, чи понизить свій статус до школи І-ІІ ступенів, або перетвориться на філію Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла. Тому просимо Вас взяти участь в роботі шкільної конференції як органу шкільного самоврядування. Конференція відбудеться 23.09.2018. о 17:00 год в будинку культури с.Залукви.

1. Основні напрями діяльності школи у 2018-2019 н. р.

Інформують директор школи Чаграк В.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Кобзар В.О., заступник директора з виховної роботи Івасишин З.О.

1. Про організацію харчування учнів

Інформує директор школи Чаграк В.О.

1. Про перехід школи на самостійний бухгалтерський облік

Інформує директор школи Чаграк В.О.

1. Про зміцнення навчально-матеріальної бази школи, зокрема про використання бюджетних та благодійних коштів

Інформують сільський голова с.Залукви Залецький М.В., бухгалтер благодійного фонду Залуквянської школи Наконечна Л.Я.

1. Про обрання голови батьківського комітету школи

Інформує голова батьківського комітету Кирилів В.М.

Матеріали конференції  у розділі Конференції