Як протидіяти булінгу у школі
Дата: 02.12.2020 14:49
Кількість переглядів: 150
Терміни подання та розгляду заяв:
- Заявники зобов’язані терміново повідомляти керівника закладу про випадки булінгу (цькування).
- Рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб видається протягом одного робочого дня з дати подання заяви.
- Розслідування випадків булінгу (цькування) уповноваженими особами здійснюється протягом 3-х робочих днів з дати подання заяви.
- За результатами розслідування протягом 1 робочого дня створюється комісія та призначається її засідання на визначену дату, але не пізніше ніж за 3 робочі дні після створення комісії.
- Керівник закладу зобов’язаний повідомити уповноважені органи Національної поліції ( ювенальна поліція) та службу у справах дітей про кваліфікований комісією випадок булінгу протягом 1 дня.
Алгоритм дій адміністрації
у випадку повідомлення про булінг (цькування) та реагування на доведені випадки булінгу:
- Заява реєструється, терміново розглядається директором.
- Видається наказ про проведення розслідування з визначеним складом комісії (директор, заступник з виховної роботи, батьки постраждалого та булера, психолог).
- Комісія розглядає заяву та проводить неупереджене з’ясування обставин випадків булінгу (цькування).
- У випадку визнання комісією факту булінгу директор повідомляє офіційним листом органи Національної поліції та службу у справах дітей, інформує департамент освіти.
- Рішення комісії з розгляду випадків булінгу реєструється в окремому журналі (паперовий вигляд) з оригіналами підписів усіх її членів.
- Якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, постраждалій стороні повідомляється про рішення та про право звернутися до органів Національної поліції.