Дата: 05.02.2021 13:16

Шановні випускники Залуквянської школи!

В час пандемії  Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Іванни Блажкевич, як і інші навчальні заклади, не має змоги продовжити традицію зустрічі своїх випускників.

Дорогі випускники, ви всі були світлими промінчиками шкільного життя, наповнювали його змістом, творили історію та залишили добрі і теплі спогади про себе.

Щодень ви реалізовуєте свій життєвий сценарій. То ж черпайте мудрість віків, плекайте цінності, які сприятимуть зміцненню незалежності Української держави.  Розвивайте і продовжуйте себе, духовну культуру, український характер у своїх дітях. Нехай у ваших сім’ях завжди панує здоровий дух єдності, порядності, доброзичливості, людської гідності.

Будьте здоровими, культурними, щасливими особистостями з високими духовно-моральними й інтелектуальними цінностями, патріотичними почуттями.

З повагою всі працівники школи.